Saç Gölgelendirme Nedir?

Saç Gölgelendirme cerrahi bir işlem gerektirmeyen, çok etkili ve doğal sonuçlar ortaya koyan saç simülasyonu işlemi Avrupa’da ve Amerika’da son yılların

Saç Gölgelendirme:  cerrahi bir işlem gerektirmeyen, çok etkili ve doğal sonuçlar ortaya koyan saç simülasyonu işlemi Avrupa’da ve Amerika’da son yılların en çok kullanılan kellik kapatma yöntemidir. Ortalama 3 saat gibi kısa bir süre zarfında kelliğe kalıcı bir çözüm olarak birçok kişi tarafından rağbet görür. Kişi ağrısız, acısız, kanamasız geçen ortalama 3 saat sonunda daha gür bir saç görünümüne kavuşabilir. Bu işlem saç ekimine göre daha cüzi ve daha pratiktir.

Scalp, yani saçlı derinin belirginleşmeye başlaması kişilerin çare aramaya başlamalarına sebep olmaktadır. Belirginleşen saçlı deri sebebi ile kişilerin sosyal hayatları bozulmakta, kendilerine güvenleri azalmakta ve sıkıntılar yaşamaktadırlar. Hal bu noktaya geldiğinde şanslı kişiler doğru zamanda ve profesyonel kişilerin desteği ile iyi hizmetler alarak bu sorunlarından kurtulabilirken, maalesef bazı hastalar bu kadar şanslı olamayabilmektedirler.

Saçlı deri belirginleştiğinde ve parlayan deri artık rahatsızlık vermeye başladığında yapılabilecek tıbbi tedavilerin yanı sıra kozmetik uygulamalarda tedavi yöntemleri arasına girmiş bulunmaktadır. Saçlı deriye özel bir iğne yardımı ile bırakılan özel boyalar bu bölgenin daha dolgun görünmesini sağlamaktadırlar. Nokta nokta bırakılan boyalar kişinin aynı saç renginde olup, saç kökü varmış görüntüsü yarattığından tamamen doğal görünmektedir.

Uygulama kozmetik olduğu için sağlık açısından hiçbir risk taşımamakta ve kişinin gündelik hayatını olumsuz etkilememektedir.

Saç Gölgelendirme Nedir?

Saç Gölgelendirme

0232 421 32 34
Facebook
Instagram
Youtube
Antalya Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - Bursa Saç Simülasyonu - Bursa Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Anadolu Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - İstanbul Saç Simülasyonu - İstanbul Saç Gölgelendirme