Saç Gölgelendirme İzmir - Kurumsal | Saç Gölge Merkezi

İzmir Saç Gölge Merkezi'nde saç gölge tekniği ile seyrek saçlara veda etmeniz artık mümkün. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Seyrek Saçlara veda etme zamanıSeyrek Saçlara Veda Etme Zamanı

– Gölgeleme Tekniğini Ne Zaman Yaptırabilirim? –

Saçlar seyrek bir hal almış, saçlı deri belirginleşmiş, saçlı deride bölgesel boşluklar oluşmuş, yanık, yara vb. sebepler ile oluşmuş yara izleriniz var ise hemen yaptırabilirsiniz.


Saç gölgeleme, gölgelendirme saçlı deri için özel üretilen bir cihaz yardımı ile micro iğnelerin boyayı deriye zerk etmesi şeklinde yapılmaktadır.

Micro iğneler, saçlı deri için üretilen ve içeriğinde glyserin bulundurmayan boyayı deri üstüne micro şekilde bırakır ve bıraktığı yerde saç kökü varmış görüntüsü yaratılır. Boya, MR çektirilmesi gerektiğinde vücuda hiç bir zararı olmayan ve uzun zaman kalıcılığı olan boyalardır.

İşlem kozmetik bir uygulama olup, hijyen koşullarında yapılmaktadır. Ortalama 3-4 saat süren bu işlem sırasında saçlar hiç bir zarar görmez ve uygulama sonrasında gündelik yaşantıya rahatlıkla devam edilebilmektedir. En erken 4 hafta olmak üzere bir kez daha tekrarlanması önerilmektedir.

Saç Gölgelendirme İzmir - Kurumsal | Saç Gölge Merkezi

Saç Gölgelendirme

0232 421 32 34
Facebook
Instagram
Youtube
Antalya Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - Bursa Saç Simülasyonu - Bursa Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Anadolu Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - İstanbul Saç Simülasyonu - İstanbul Saç Gölgelendirme