Denizli Saç Simülasyonu

Denizli Saç Simülasyonu

Denizli saç simülasyonu veya Denizli saç gölgelendirme diye tabir ettiğimiz saç tedavi yönetimidir. Bu Yöntemi Denizli ilimizde yapmaktayız. Epidermal mikropigmentasyon uygulanarak cerrahi olmayan bir alopesi kellik giderme yöntemidir. Saç simülasyonu Denizli kesinlikle bir saç ekim yöntemi değildir. Ancak saç ekimi ile birlikte saç gölgelendirme derinin koyu görünmesini, seyrekleşen bölgenin sık görünmesini sağlar. En başarılı sonuçlar genelde çok kısa saç yapısına sahip olan kişilerde görülmektedir. Ayrıca saçkıran gibi bölgesel saç problemlerinin çözümünde de çok etkili olmaktadır.

denizli saç simulasyonu

Denizli ili için Saç Simülasyonu Fiyatları

Denizli Saç Simülasyonu Fiyatları ile alakalı bu konuyu size detaylı anlatmak gerekirsek saç simülasyonu insan kafasında yaşın ilerlemesi ile veya genetik faktörler gibi birçok nedenden dolayı saç eksilmesi meydana gelebilmektedir. Kadın veya erkeklerde meydana gelebilecek bu durum kelliğe yol açmaktadır. Hem kişiyi yaşlı göstermesi bakımından hem de estetikten uzak bir görüntüye sebep olduğu için kellik rahatsız edici bir durumdur. Bu sebeple özellikle de erkekler, kellikten kurtulmak istemektedir. Bu konu ile alakalı herhangi bir sabir fiyat tarifesi yoktur. Simülasyon fiyatları saçın seyreklik durumu, yapılacak çalışmanın süresine ve yapılacak işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Denizli Saç simülasyonu Merkezimizi arayarak fiyat bilgisi ve yapılacak olan işlemlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Saç Gölgelemenin Avantajları

  1. Saç simülasyonu veya saç gölgelendirme cerrahi bir uygulama olmadığı için, işlem sonrası iyileşme süresi hızlı olmakla birlikte, enfeksiyon riski de daha az olmaktadır.
  2. Bu işlem ile kişi, 2 ila 4 gün arasında saçlarda kazıtılmış gibi bir görünüm elde edebilmektedir.
  3. Saç simülasyonu ile saçlı deride ki yara izlerinin belirginliği azaltılabilir yara izleri veya benzer kusurlar gizlenilebilir.
  4. Geçici bir işlem olduğu için mikro pigmentasyon kullanım süresi bitince kişi tekrar eski görünümüne kavuşabilir.

 

Kullanılan boyalar zararlı mıdır?

Saç dövmesi olarak da bilinen işlemde kullanılan boyalar kesinlikle insan sağlığına zarar vermemektedir. Kullanılan boyalar saç simülasyonu fiyatları içerisinde ücretlendirilir ve bu işlem için özel üretilirler.

Saç Gölgeleme İşleminin Yan Etkileri Var mıdır?

Denizli Saç simülasyonu merkezimizde, saç simülasyonu yaptırdıktan sonraki ilk üç gün içerisinde kafa derisinde biraz şişme meydana gelebilir. Bir hafta boyunca işlem yapılan bölgede hafif kızarma ve kabuklanma görülebilir. Ancak bunlar normaldir. İşlem sonrasında bir süre direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamak, ılık banyo yapmak yan etkilerini azaltmada yardımcı olacaktır.

Denizli Saç Simülasyonu

Saç Gölgelendirme

0232 421 32 34
Facebook
Instagram
Youtube
Antalya Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - Bursa Saç Simülasyonu - Bursa Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Anadolu Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - İstanbul Saç Simülasyonu - İstanbul Saç Gölgelendirme