Aydın Saç Simülasyonu

Aydın Saç Simülasyonu, Aydın Saç Gölgelendirme kampanyaları, Saç Gölgelendirme Fiyatları 2021

Aydın saç simülasyonu Kampanya… Sizlerde 2021 yılına yeni saçlarınızla girin, Manisa saç gölgelendirme Kampanyası artık Çok Uygun fiyatlarla

Adyın saç simülasyonu: En başarılı sonuçlar genelde çok kısa saç yapısına sahip olan kişilerde görülmektedir.

Ayrıca saçkıran gibi bölgesel saç problemlerinin çözümünde de çok etkili olmaktadır. Saç ekiminde donör bölgenin yetersiz olmasından dolayı istenilen sıklığa ulaşılamamasında, saç simülasyonu işlemi uygulanarak daha sık bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Ya da eski ve iz bırakan bir yöntem olan Fut izlerinin kapatılmasında oldukça başarılı bir yöntemdir.

Saç Simülasyonu Uygulama süresü

Saç simülasyonu uygulamasının süresi tamamen saç açıklığının büyüklüğüne göre değişir. En küçük açıklıklar 30 dakika sürerken, en büyük açıklık ya da komple sıklaştırma işlemleri 5 saate kadar çıkabilmektedir.

Ancak saç simülasyonu işleminden 1 hafta sonra pigmentlerin tamamen oturmasında sonra ufak bir rötüş işlemi daha sağlıklı sonuç verecektir.
Saç simülasyonu işlemi dövme cihazlarından daha farklı özel cihazlarla yapılmakla birlikte,kişiye özel ve tek kullanımlık steril iğnelerle ve steril ortamda çalışılmalıdır. Ortamın sterilliği saç ekiminden farklı olmamalıdır.

Simülasyon işlemi saç ekiminden sonra uygulanabildiği gibi, saç simülasyonu yapılmış bir bölgeye de saç ekimi yapılabilir.

İşlem sonrasında hasta günlük hayatına tamamen dönebilir. Ayrıca saç ekiminden farklı olarak saç, aynı gün ılık bir duşla yıkanabilir.

Kalıcılığı, kullanılan pigment maddelerinin kalitesi ile doğru orantılı olarak 3 seneye kadar çıkabilmektedir. Bu kalitedeki pigmentler de tamamen biyolojik olup insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.

Erkeklerin korkulu rüyası saç dökülmesi en çok öz güven kaybı yaratan etmenler arasındadır. Son yıllarda Türkiye Avrupa’nın saç ekim merkezi olarak anılsa da saç ekimiyle istenilen yoğunluk her zaman sağlanmayabilir

Aydın saç simülasyonu artık Türkiye’de saç ekimine bir alternatifi hatta bazı durumlarda kullanım kolaylığı, hızlı sonuç vermesi, tatmin edici görüntü vermesi sebebiyle daha ön planda olmaya başladı.


Aşağıdaki görselde görüldüğü gibi saç simülasyonu seyrek olan alanlara yeni çıkmış saç görüntüsü efekti vermektir bu sayede saçlar dışarıdan bakıldığı zaman daha yoğun gözüküyor ve dışarıdan bakanlar için dikkat çekici olmaktan çıkıyor.

Saç simülasyonu yaptıranlar, saç simülasyonu öncesi sonrası, saç simülasyonu eğitimi Aydın, Aydın saç dövmesi ,  Aydın saç gölgelendirme 

Saç Simülasyonu ( saç dövmesi ) bir tür kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bayan ve erkeklere, özellikle doğal bir saç görünümü çözümü sunmak için uygulanır.
saçlı bölgede gerçekleşmiş kayıplar için vücuda zararı olmayan ileri teknoloji ile üretilmiş doğal renk içeren organik pigmentlerin özel dizayn edilmiş bir cihaz ile cilt altına bırakılarak saçsız / kılsız bölgelerin renklendirilmesi ve yeni kesilmiş saç / kıl görünümü elde edilmesidir.

Saç Simülasyonunun sunduğu uygulama fırsatları:

Traşlanmış efekti (Erkekler için)
Yoğunluk efekti ve Skar kapama (Bayan ve Erkek için)

Traşlanmış Efekti

Saç pigmentasyonu traşlanmış efekt işlemi çoğu kişiye uygulanabilen işlemlerden biridir. Traşlanmış efekt uygulaması kellik seviyesi Norwood skalasına göre 1. ve 8. seviye arasında olan kişilere (yani dökülmenin her çeşidine) uygulanabilir. Erkekte alın çizgisi elde edilerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm sağlanır.

Saç Simülasyonu doğal görünür mü?

Kesinlikle evet. Saç ön hattı her bir danışan için özeldir. Kendilerinin tarzına, seçimlerine, yaş, cilt tipi, renk tonu ve olacak değişimi isteme durumları dikkate alınarak uyarlanır. Çok çeşitli tiplerde doğal saç ön hattı dizaynları yaratılabilir. ( Keskin, yumuşak, güçlü, daha az yoğun, daha yoğun gibi.)

Aydın Saç simülasyonu kullanılan boyalar (pigmentler) zararlı mıdır?

Hayır değildir. Kullandığımız ürünler, en otoriter Avrupa sertifikalarının gerektirdiği kalitede, sağlık, güvenlik ve hijyen kurallarının tamamına uygundur. Bununla beraber; kullandığımız teknoloji, yüksek standart kalitesi, sağlık güvenlik ve hijyen açısından gerekliliklerinin tümününü karşılayan uygunluktadır.
Saç Simülasyonu uygulama süresi ne kadardır?
İlk seans uygulama süresi, yapılacak alana bağlı oarak 2 ile 8 saat arasında değişebillir. Uygulama en az 2 seansta gerçekleştirilmektedir.
Aydın Saç Simülasyonu

Saç Gölgelendirme

0232 421 32 34
Facebook
Instagram
Youtube
Antalya Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - Bursa Saç Simülasyonu - Bursa Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Anadolu Yakası Saç Gölgelendirme - İstanbul Avrupa Yakası Saç Simülasyonu - Antalya Saç Gölgelendirme - İstanbul Saç Simülasyonu - İstanbul Saç Gölgelendirme