Bursa Saç Simülasyonu

Denizli saç simülasyonu

Bursa Saç Simülasyonu

Bursa Saç simülasyonu veya saç gölgelendirme diye tabir ettiğimiz bir tedavi yönetimidir. Bu Yöntemi Bursa ilimizde yapmaktayız. Epidermal mikropigmentasyon uygulanarak cerrahi olmayan bir alopesi kellik giderme yöntemidir. Saç simülasyonu Bursa kesinlikle bir saç ekim yöntemi değildir. Ancak saç ekimi ile birlikte saç gölgelendirme derinin koyu görünmesini, seyrekleşen bölgenin sık görünmesini sağlar. En başarılı sonuçlar genelde çok kısa saç yapısına sahip olan kişilerde görülmektedir. Ayrıca saçkıran gibi bölgesel saç problemlerinin çözümünde de çok etkili olmaktadır.

bursa saç simülasyonu

Saç Simülasyonu Bursa Fiyatları

Bursa Saç Simülasyonu Fiyatları ile alakalı bu konuyu size detaylı anlatmak gerekirsek saç simülasyonu insan kafasında yaşın ilerlemesi ile veya genetik faktörler gibi birçok nedenden dolayı saç eksilmesi meydana gelebilmektedir. Kadın veya erkeklerde meydana gelebilecek bu durum kelliğe yol açmaktadır. Hem kişiyi yaşlı göstermesi bakımından hem de estetikten uzak bir görüntüye sebep olduğu için kellik rahatsız edici bir durumdur. Bu sebeple özellikle de erkekler, kellikten kurtulmak istemektedir. Bu konu ile alakalı herhangi bir sabir fiyat tarifesi yoktur. Simülasyon fiyatları saçın seyreklik durumu, yapılacak çalışmanın süresine ve yapılacak işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Bursa Saç simülasyonu Merkezimizi arayarak fiyat bilgisi ve yapılacak olan işlemlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Saç Simülasyonun Avantajları

  1. Saç simülasyonu cerrahi bir uygulama olmadığı için, işlem sonrası iyileşme süresi hızlı olmakla birlikte, enfeksiyon riski de daha az olmaktadır.
  2. Bu işlem ile kişi, 2 ila 4 gün arasında saçlarda kazıtılmış gibi bir görünüm elde edebilmektedir.
  3. Saç simülasyonu ile saçlı deride ki yara izlerinin belirginliği azaltılabilir yara izleri veya benzer kusurlar gizlenilebilir.
  4. Geçici bir işlem olduğu için mikro pigmentasyon kullanım süresi bitince kişi tekrar eski görünümüne kavuşabilir.

 

Kullanılan boyalar zararlı mıdır?

Saç dövmesi olarak da bilinen işlemde kullanılan boyalar kesinlikle insan sağlığına zarar vermemektedir. Kullanılan boyalar saç simülasyonu fiyatları içerisinde ücretlendirilir ve bu işlem için özel üretilirler.

Saç Simülasyonu İşleminin Yan Etkileri Var mıdır?

Bursa Saç simülasyonu merkezimizde, saç simülasyonu yaptırdıktan sonraki ilk üç gün içerisinde kafa derisinde biraz şişme meydana gelebilir. Bir hafta boyunca işlem yapılan bölgede hafif kızarma ve kabuklanma görülebilir. Ancak bunlar normaldir. İşlem sonrasında bir süre direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamak, ılık banyo yapmak yan etkilerini azaltmada yardımcı olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× Whatsapp İletişim